Elérhetőségek

Tarisznyások Zenekar

Mobil: +36-20/467-8170, +36-30/304-9203
E-mail: tarisznyasok@tarisznyasok.hu


Fellépések


2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014 

 

2020

 

január 22. 10.30 h Zalaegerszeg, Apáczai Csere János Tagkönyvtár
február 21. 15.00 h Szombathely, TEGYESZ
március 7. 12.00 h

Vasvár, Kardos László Általános Iskola

március 15. 15.00 h Répceszentgyörgy, Művelődési Ház
április  2. 15.00 h Szombathely, Brenner János Általános Iskola
április 11.   Szombathely, DOMUS Üzletközpont
április 17. 08.00 h Győr, Győri SZC Pattantyús Ábrahám Géza Ipari Szakgimnázium és Szakközépiskola
                   10.00 h Győr, Győri SZC Szabóky Adolf  Szakiskola
  12.00 h Győr, Győri SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
május 1.   Vasvár, Művelődési Ház
május 28. 15.30h Szombathely, Pipitér óvoda

 

2019

 

március 14. 08.00 h Felsőcsatár, Általános Iskola
március 15. 14.30 h Cák, Közösségi Ház
március 15. 17.30 h Tanakajd, Művelődési Ház
április 6. 12.30 h Vasvár, Kardos László Általános Iskola
április 11. 09.30 h Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium
május 23. 15.30 h Szombathely, Pipitér Óvoda
május 25. 10.00 h Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola
május 25. 16.00 h Alsóőr, Közösségi Tér
május 31. 16.00 h Szombathely, Oladi Általános Iskola
június 1. 14.30 h Vasvár, Templomkert
június 1. 17.30 h Nárai, Szabadidő Park
június 21. 14.30 h Vasvár, Városi Gyerekkönyvtár
június 26. 17.30 h Szombathely, Isis Galéria előtti tér
július 16. 13.00 h Szombathely, Johanneum Diakóniai Központ
július 17. 14.00 h Bük, Termál Fürdő
augusztus 1. 15.15 h Bük, Művelődési Ház
augusztus 10. 19.00 h Bozsok, Sibrik Kastély - Aranypatak Versfesztivál
augusztus 17. 18.15 h Kisunyom, Művelődési Ház
augusztus 23. 15.00 h Szombathely, Savaria Történelmi Karnevál - Művészetek Utcája
szeptember 14. 13.30 h Szombathely, Berzsenyi tér
szeptember 21. 15.00 h Jánosháza, SETON Hungary Kft.
szeptember 27. 14.00 h Ölbő, Művelődési Ház
  17.00 h Ják, Sportpálya
október 22. 17.30 h Magyarnádalja, Művelődési Ház
október 23. 16.00 h Tanakajd, Művelődési Ház
december 1. 15.00 h Pácsony, Művelődési Ház
december 3. 17.00 h Szemenye, Kultúrház
december 4. 10.00 h Rábapaty, Művelődési Ház
december 4. 16.30 h Csönge, Művelődési Ház
december 4. 18.00 h Kemenespálfa, Faluház
december 5. 16.30 h Szőce, Művelődési Ház
december 5. 18.00 h Kisrákos, Kultúrház
december 6. 10.30 h Boba, Kultúrotthon
december 6. 15.00 h Csempeszkopács, Kultúrház
december 6. 17.00 h Rátót, Művelődési Ház
december 6. 18.30 h Gasztony, Művelődési Ház
december 7. 14.30 h Bajánsenye, Művelődési Ház
december 7. 17.30 h Felsőmarác, Kultúrház
december 8. 10.00 h Lovászi, Művelődési Ház
december 8. 15.00 h Döbörhegy, Művelődési Ház
december 8. 17.00 h Andrásfa, Művelődési Ház
december 15. 13.30 h Szombathely, Reményik Sándor Általános Iskola
december 15. 17.00 h Nemesrempehollós, Művelődési Ház
december 20. 10.30 h Egyházasrádóc, Általános Iskola
december 22. 13.00 h Szombathely, Family Center parkoló
december 23. 16.30 h Körmend, Gyermekkönyvtár

 

2018

 

január 22. 10.30 h       Monor, Jászai Mari Általános Iskola 
január 22. 18.00 h      Kőszeg, Jurisics-vár Művelődési Központ és Várszínház 
február 7. 14.00 h      Szombathely, Johanneum Evangélikus Diakóniai Központ 
február 14. 17.00 h       Sárvár, Nádasdy-vár Könyvtár 
március 10. 17.00 h       Kőszegpaty, Művelődési Ház 
március 15. 17.00 h       Magyarnádalja, Művelődési Ház
                Nemzeti Kulturális Alap támogatásával: 
március 24. 12.00 h       Vasvár, Kardos László Általános Iskola 
április 9. 08.30 h        Kőszeg, Árpádházi Szent Margit Általános Iskola 
  10.30 h       Kőszeg, Árpádházi Szent Margit Gimnázium 
április 10. 08.30 h        Szombathely, Brenner János Általános Iskola 
  10.30 h       Szombathely, Brenner János Gimnázium 
  13.00 h      Szombathely, Simon István Általános Iskola 
április 11. 08.30 h        Vasvár, Béri Balogh Ádám Szakgimnázium és Szakközépiskola 
  13.00 h      Csehimindszent, Mindszenty József Általános Iskola 
április 12. 08.30 h        Győrvár, Béri Balog Ádám Általános Iskola 
  13.00 h      Gersekarát, Általános Iskola 
április 13. 11.00 h      Szombathely, Aranyhíd EGYMI
május 1. 16.30 h      Vasvár, Művelődési Ház
május 19. 15.00 h      Zalaegerszeg, Göcseji Múzeum 
               18.30 h      Kiszsidány, Művelődési Ház 
május 24. 15.30 h      Szombathely, Pipitér Óvoda 
május 26. 14.00 h      Lovászi, Olajbányász Művelődési Központ 
május 27. 14.30 h      Molnaszecsőd, Közösségi Tér 
  17.00 h       Ják, Közösségi Tér 
június 3. 17.00 h       Hegyhátsál, Művelődési Ház 
június 8. 16.00 h      Szombathely, Fő tér 
június 9. 11.00 h      Győr, Baross Gábor u. 
  15.00 h      Szombathely, Reptér 
június 10. 16.00 h      Vasvár-Nagymákfa, Közösségi tér
június 15. 16.00 h      Győrvár, Foci pálya 
június 16. 16.00 h      Egyházasfalu, Freedom Cafe & Sport Bar
június 22. 14.00 h      Szombathely, Zrinyi Ilona Általános Iskola 
június 23. 13.00 h      Nemescsó, Kultúrház 
június 24. 13.00 h      Vasszécseny, Közösségi tér 
június 23. 18.00 h      Zalaegerszeg, Göcseji Múzeum 
június 28. 10.00 h      Győrvár, Faluház 
július 7. 16.30 h      Hegyhátszentjakab, Általános Iskola 
július 21. 13.45 h      Jánosháza, Seton Hungary Kft. 
augusztus 11. 20.00 h      Bozsok, Műemlék Toronyrom 
szeptember 1. 11.00 h      Bucsu, Sportpálya 
szeptember 1. 17.00 h       Bő, Közösségi tér 
szeptember 23. 10.30 h       Vasvár, Művelődési Ház 
október 23. 15.00 h      Nádasd, Művelődési Ház 
               18.30 h      Olaszfa, Közösségi Ház 
november 26. 14.45 h      Szentpéterfa, Művelődési Ház 
december 1. 15.00 h      Kőszeg, Városi Könyvtár 
december 2. 10.00 h      Lovászi, Olajbányász Művelődési Központ 
december 2. 13.30 h      Őrimagyarósd, Művelődési Ház 
december 2. 17.00 h       Kemenessömjén, Művelődési Ház 
december 5. 12.45 h      Zsira, Művelődési Ház 
december 5. 15.45 h      Bő, Művelődési Ház 
december 5. 18.00 h      Győrvár, Faluház 
december 6. 10.00 h      Sorokpolány, Általános Iskola és Óvoda 
december 6. 15.00 h      Jánosháza, Művelődési Ház 
december 7. 13.00 h      Szombathely, TEGYESZ Mikulás 
december 7. 18.00 h      Répceszentgyörgy, Művelődési Ház 
december 8. 11.00 h      Nagypáli, Közösségi Ház 
december 8. 15.00 h      Beled, Művelődési Ház 
december 8. 18.15 h      Andrásfa, Művelődési Ház 
december 14. 17.00 h       Szombathely, ISIS Galéria 
december 15. 15.00 h      Zalalövő, Salla Művelődési Központ 
december 15. 18.00 h      Zsédeny, Kultúrház 
december 16. 15.00 h      Rábahidvég, Művelődési Ház 
december 16. 18.00 h      Bő, Művelődési Ház 
december 19. 18.00 h      Csákánydoroszló, Általános Iskola 
december 21. 15.30 h      Győrvár, Katolikus Templom 
december 22. 14.30 h      Körmend, Városi Könyvtár 

 

2017

 

január 11. 17.00 h       Sárvár, Nádasdy-vár Könyvtár
január 19. 17.30 h       Szentkirályszabadja, Nemzedékek Háza
január 22. 18.00 h      Zalalövő, Salla Művelődési Központ 
január 24. 10.00 h      Vasvár, Idősek Otthona
február 4. 16.00 h      Völcsej, Művelődési Ház
február 10. 17.00 h       Győrvár, Faluház
február 12. 14.30 h      Telekes, Művelődési Ház
február 16. 14.00 h      Szombathely, Johanneum Evangélikus Diakóniai Központ
március 11. 13.00 h      Vasvár, Kardos László Általános Iskola
március 15. 11.00 h      Letenye, Fáklya Művelődési Ház
  14.30 h      Balatonakali, Polgármesteri Hivatal
                18.30 h      Velem, Művelődési Ház
március 16. 14.00 h      Pecöl, Általános Iskola
április 4. 14.30 h      Lukácsháza, Közösségi Ház
április 11. 9.00 h      Sárvár, Barabás György Szakközépiskola
április 11. 18.00 h      Solymár, Apáczai Csere János Művelődési Ház
április 22. 14.00 h      Döbörhegy, Művelődési Ház
április 24. 17.30 h       Szentkirályszabadja, Nemzedékek Háza
május 3. 17.00 h       Sárfimizdó, Kultúrház
május 10. 16.30 h      Szombathely, Fő tér
május 13.   Szombathely, Zártkörű rendezvény
május 16. 10.00 h      Kőszeg, Jurisics-vár Művelődési Központ és Várszínház
                13.30 h      Kőszeg, Jurisics-vár Művelődési Központ és Várszínház
május 27. 10.00 h      Vasasszonyfa, Kultúrház
május 27. 16.00 h      Oszkó, Szőlőhegy pincesor
május 31. 10.00 h      Celldömölk, Kemenesaljai Művelődési Központ
június 10. 15.00 h      Alsóőr, Közösségi tér
június 17. 11.00 h      Szombathely, IQOR Kft.
június 18. 13.30 h      Csehi, 
  16.00 h      Lócs, Művelődési Ház
                18.30 h      Narda, Kultúrház
június 22. 10.45 h      Szombathely, Johanneum Evangélikus Diakóniai Központ
június 24. 17.30 h      Vasvár-Nagymákfa
július 1. 18.00 h      Oszkó, Művelődési Ház
július 22. 17.30 h      Nagysimonyi
augusztus 5. 15.00 h      Vasvár, "Rétesfesztivál" -Nagy Gáspár Kulturális Központ
augusztus 27. 14.00 h      Szombathely, Savaria Karnevál - Művészetek Utcája
szeptember 9. 17.00 h       Acsád,
szeptember 28. 14.00 h      Rum, Művelődési Ház
szeptember 30.   ZÁRTKÖRŰ RENDEZVÉNY
október 1.   ZÁRTKÖRŰ RENDEZVÉNY
október 6. 13.00 h      Horvátzsidány, Általános Iskola
október 7. 14.00 h      Velem, Rendezvény tér
október 20. 17.00 h       Sorokpolány,
október 21. 14.00 h      Velemér, Közösségi Ház
  18.00 h      Kemenesmihályfa, Művelődési Ház
december 2. 11.00 h      Nagytilaj, Kultúrház
                 14.45 h      Karakó, Faluház
  17.00 h       Kőszegpaty, Művelődési Ház
december 3. 10.00 h      Lovászi, Olajbányász Művelődési Ház
  15.00 h      Katafa, Polgármesteri Hivatal
  17.00 h       Magyarnádalja, Művelődési Ház
december 4. 14.00 h      Körmend, Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  16.00 h      Harasztifalu, Művelődési Ház
  18.00 h      Rönök, Kultúrház
december 5. 10.00 h      Torony, Művelődési Ház
                 15.30 h      Vasegerszeg, Közösségi Ház
  17.30 h       Szeleste, Művelődési Ház
december 6. 10.00 h      Egervölgy, Általános Iskola
                 14.30 h      Kemenesmagasi, Kultúrház
                 16.15 h      Vásárosmiske, Kultúrház
  18.00 h      Bögöte, Polgármesteri Hivatal
december 7. 15.30 h      Sótony, Művelődési Ház
  18.00 h      Hegyháthodász, Kultúrház
december 8. 18.00 h      Répceszentgyörgy, Kultúrház
december 9. 10.00 h      Bucsu, Művelődési Ház
                 13.30 h      Bögöt, Művelődési Ház
  16.00 h      Nárai, Művelődési Ház
                 18.30 h      Bozsok, Művelődési Ház
december 15. 11.00 h      Apátistvánfalva, Művelődési Ház
  18.00 h      Gór, Faluház
december 16. 15.00 h      Sorokpolány, Művelődési Ház
                 16.45 h      Olaszfa, Közösségi Ház
                 18.30 h      Sorkifalud, Községi Könyvtár
december 17. 17.00 h       Szarvaskend, Művelődési Ház
                 20.00 h      Szakonyfalu, Kultúrház
december 22. 10.30 h      Csehimindszent, Községi Óvoda
                 16.00 h      Kisunyom, Közösségi Centrum
  18.00 h      Vashosszúfalu, Művelődési Ház
december 23. 15.00 h      Körmend, Faludy Ferenc Gyermekkönyvtár
                 18.00 h      Horvátzsidány, Művelődési Ház

 

2016

 

06.febr 15.00 h       Sárvár, Posta tér
06.febr 16.45 h       Ják, Művelődési Ház
11.márc 18.00 h       Rábapaty, Művelődési Ház
15.márc 14.00 h       Kercaszomor, Református Templom
26.márc 14.30 h       Molnaszecsőd, Művelődési Ház
02.ápr 14.30 h       Szombathely, Váci Mihály Általános Iskola
08.ápr 15.00 h       Gasztony, Községi Óvoda
                18.00 h       Karakó, Faluház
09.ápr 16.00 h       Graz, Kalvarien Berg
10.ápr 15.45 h       Bük, Sportcsarnok
11.ápr 10.00 h       Jánosháza, Művelődési Ház
                13.30 h       Felsőcsatár, Általános Iskola
                17.30 h       Tapolca, Wass Albert Könyvtár
15.ápr 12.00 h       Répcelak, Művelődési Ház
16.ápr 14.00 h       Nádasd, Művelődési Ház
01.máj 14.00 h       Tapolca, Malom-tó
07.máj 17.00 h       Kemenesmihályfa, Faluház
27.máj 11.00 h       Sárvár, Csicsergő Óvoda
28.máj 16.00 h       Bucsu, Focipálya
04.jún 11.00 h       Szombathely, IQOR Kft.
                15.00 h       Szombathely, Ferences kert (Savaria Sörfesztivál)
05.jún 15.00 h       Daraboshegy, Ifjúsági Ház
09.jún 10.30 h      Szombathely, Johanneum Evangélikus Diakóniai Központ
10.jún 15.00 h       Szombathely, OÁMK Simon István utcai Általános Iskola
                18.00 h       Szombathely, Fő tér (Ünnepi Könyvhét)
11.jún 17.00 h       Rábapaty, Gyermekliget Óvoda
13.jún 9.00 h       Boba, Kultúrotthon
25.jún 15.00 h       Ikervár, Mesevár Óvoda
  19.00 h Balatonakali, Művelődési Ház
01.júl 17.30 h       Rábapaty, Liget tér
02.júl 14.00 h       Chernelházadamonya, Faluház
                17.30 h       Csénye, Művelődési Ház
09.júl 15.30 h       Gersekarát, Sportpálya
21.júl 17.00 h       Bükfürdő, Gyógy- és Welness Szálló parkoló
  19.00 h Bükfürdő, Jazz-Blues udvar (Fürdő Étterem terasza)
                  (11. Gyógybor Napok - Büki Gasztrofesztivál)
13.aug 13.00 h       Kemenesmihályfa, Faluház
                16.00 h       Hegyhátszentmárton, Kultúrház
  19.00 h Csehimindszent, Kultúrház  
27.aug 15.00 h       Kám, Művelődési Ház   Bezerédi Kert
28.aug 14.00 h       Szombathely, Művészetek Utcája
                                  (Savaria Történelmi Karnevál)
03.szept 16.00 h       Csepreg, Malomkert
10.szept 16.00 h       Iklanberény, Polgármesteri Hivatal
24.szept 14.30 h       Bő, Művelődési Ház
                 17.30 h       Jákfa, Művelődési Ház
                Nemzeti Kulturális Alap támogatásával:
29.szept 9.00 h       Vasvár, Kardos László Általános Iskola
                 12.40 h       Szombathely, Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
30.szept 10.00 h       Szombathely, Simon István utcai Általános Iskola
                 14.00 h       Felsőcsatár, Művelődési Ház
03.okt 10.30 h       Szombathely, Margaréta Óvoda
07.okt 15.30 h       Bajánsenye, Művelődési Ház
21.okt 17.30 h       Magyarnádalja, Művelődési Ház
22.okt 14.30 h       Kőszeg, Jurisics-vár udvara
                 18.00 h       Vasvár-Nagymákfa, Turistaház
23.okt 15.00 h       Tanakajd, Művelődési Ház
                 18.00 h       Bejcgyertyános, Művelődési Ház
04.nov 17.00 h       Gasztony, Művelődési Ház
11.nov 9.45 h       Répcelak, Fő tér
11.nov 18.00 h       Sorokpolány, Művelődési Ház
12.nov 17.00 h       Pápa, Esterházy-kastély udvara
27.nov 17.00 h       Vasvár, Főtér
02.dec 17.30 h       Bucsu, Művelődési Ház
03.dec 12.00 h       Nagykölked, Kultúrház
                 15.00 h       Kőszegpaty, Faluház
                 18.00 h       Bozsok, Kultúrház
04.dec 14.30 h       Rádóckölked, Faluház
                 17.15 h       Kemenesmihályfa, Művelődési Ház
05.dec  9.00 h       Vát, Általános Iskola
                 14.45 h       Gencsapáti, Művelődési Ház
                 17.00 h       Zalalövő, Salla Művelődési Központ
                 18.00 h       Felsőjánosfa, Kultúrház
06.dec 15.00 h       Szombathely, OÁMK-SIC Színházterem
                 17.30 h       Vasszécseny, Művelődési Ház
11.dec 9.00 h       Szombathely, Weöres Sándor Színház
12.dec 16.30 h       Csehi, Kultúrház
15.dec 18.00 h       Szakonyfalu, Kultúrház
16.dec 18.00 h       Szombathely, NYME Aula
17.dec 16.00 h       Nemesrempehollós, Művelődési Ház
                 18.30 h       Horvátzsidány, Művelődési Ház
23.dec 17.00 h       Körmend, Városi Gyerekkönyvtár
                 19.00 h Nagymizdó, Művelődési Ház

 

2015

 

január 24. 17.30 h Velem, Művelődési Ház
január 28. 10.00 h Vasszécseny, Művelődési Ház
február 6. 8.30 h Nemesbőd,  Óvoda
  11.00 h Bő, Óvoda
  15.00 h Csönge, Művelődési Ház
február 10. 16.00 h Nyőgér, Művelődési Ház
február 13. 14.30 h Felsőcsatár, MűvelődésiHáz
február 14. 14.30 h Külsővat, Kultúrház
  16.00 h Nemesszalók, Kultúrház
  19.00 h  Simaság, Művelődési Ház
február 28. 17.00 h Meszlen, Községi Önkormányzat
március 7. 11.00 h Kaposvár, Kaposvár Plaza
március 8. 14.00 h Megyehíd, Kultúrház
március 13. 18.00 h Nick, Művelődési Ház
március 14. 14.00 h Harasztifalu, MűvelődésiHáz
március 14. 17.00 h Magyarnádalja, MűvelődésiHáz
március 15. 13.30 h Bük, Művelődési Ház
április 2. 17.30 h Tanakajd, Művelődési Ház
április 10. 10.00 h Celldömölk, Berzsenyi Dániel Gimnázium
április 10. 14.30 h Zalakaros, Móra Ferenc Általános Iskola
április 11. 15.00 h Nádasd, Művelődési Ház
április 21. 11.00 h Szombathely, Simon István utcai Általános Iskola
                                   14.15 h Lukácsháza, Közösségi Ház
április 25. 13.45 h Szombathely, Herényi Virágút
május 1. 14.00 h Vasvár, Szentkútfürdő
május 2. 15.00 h Szombathely, Főtér
május 9. 18.00 h Horvátlövő, Sportpálya
május 22. 15.30 h  Balogunyom, Rozmaring Óvoda
május 23. 16.00 h Kondorfa, Focipálya
május 28. 10.30 h Sárvár, Petőfi u. Óvoda
  15.00 h Sárvár, Nádasdy-vár Könyvtár
  17.30 h Porpác, Községi Könyvtár
május 29. 10.30 h Szombathely, Mesevár Óvoda
május 29. 14.30 h Ölbő, Művelődési Ház
május 30. 10.00 h Celldömölk, Szentháromság tér                      
  14.00 h Mersevát, Művelődési Ház
  16.30 h  Tokorcs, Faluház
május 31. 14.00 h Molnaszecsőd, Közösségi tér
  17.00 h  Letenye, Fáklya MűvelődésiHáz és Könyvtár 
június 5. 18.10 h Szombathely, Fő tér (Ünnepi Könyvhét)
június 6. 10.00 h Tokorcs, Reptér
  14.30 h Bozzai, Faluház
  17.00 h  Szombathely, Szimfónia Kávézó
június 7. 15.00 h Magyarlak, Művelődési Ház
június 12. 18.00 h Pornóapáti, Községi Óvoda
június 13. 16.45 h Mesterháza, MűvelődésiHáz
június 14. 15.00 h Alsóőr, Községterem
június 20. 18.00 h Völcsej, Művelődési Ház
június 21. 16.00 h Graz, Kálvária Berg
július 18. 11.00 h Pápa, Várkert
augusztus 1. 11.00 h Viszák, Focipálya
  14.00 h Ivánc, Focipálya
  16.30 h  Magyarnádalja, MűvelődésiHáz
augusztus 29. 15.00 h Kemestaródfa, MűvelődésiHáz
augusztus 29. 18.00 h Rábahidvég, MűvelődésiHáz 
augusztus 30. 17.00 h Szombathely, Művészetek Utcája
    (Savaria Történelmi Karnevál)
szeptember 5. 11.00 h Szombathely, Herényiek Háza
szeptember 5. 14.30 h Bögöt, Művelődési Ház
szeptember 13. 11.45 h Bükfürdő, Művelődési Ház
    (Magyar Dal Napja)
szeptember 26. 10.00 h Molnaszecsőd, Művelődési Ház
  15.00 h Rábahidvég, Csodaszarvas Tájpark
  18.00 h Szombathely, OÁMK-SIC
szeptember 27. 18.00 h Szentpéterfa, MűvelődésiHáz
október 9. 16.00 h Szombathely, Family Center
október 16. 18.00 h Sorokpolány, MűvelődésiHáz
október 17. 10.00 h Vasvár-Nagymákfa, Erdei Iskola és Turistaház
    *25 éves jubileumi koncert*
október 23. 11.00 h Letenye, Fáklya MűvelődésiHáz udvara 
október 24. 15.00 h Kőszeg, Jurisics-vár udvara
november 15. 16.00 h Dozmat, Művelődési Ház
november 21. 14.00 h Szombathely, Inicial Autóház
  19.00 h Szombathely, OÁMK-SIC Színházterem
    *25 éves jubileumi koncert*
december 4.   Söpte, Általános Iskola
  16.30 h Körmend, Korona Étterem
december 5. 14.00 h Simaság, Művelődési Ház
december 5. 17.30 h Hegyhátszentpéter,Művelődési Ház
december 6. 14.00 h Győrvár, Faluház
  16.00 h Szombathely, Fő tér
december 10. 14.00 h Szombathely, Vadász Vendéglő
december 11. 9.00 h Szentgotthárd, Arany János Általános Iskola
  10.00 h Szentgotthárd, Arany János Általános Iskola
december 12. 18.00 h Zsennye, Művelődési Ház
december 13. 15.00 h Sárvár, Nádasdy-várMűvelődési Központ
  17.00 h  Vasvár, Főtér
december 19. 14.30 h Püspökmolnári, MűvelődésiHáz
  18.00 h Halogy, Művelődési Ház
december 20. 16.00 h Bük, Művelődési Ház
  18.00 h Ostffyasszonyfa, MűvelődésiHáz
december 23. 17.30 h Körmend, Városi Gyerekkönyvtár 

 

2014

 

január 15. 17.00 h           Sárvár, Nádasdy Könyvtár
február 14. 10.00 h           Győr, Bóbita Óvoda
február 15. 15.00 h           Kenéz, Művelődési Ház 
február 27. 17.00 h           Muraszombat, Városi Könyvtár
március 8. 17.00 h           Rábahidvég, Művelődési Ház
március 11. 08.30 h           Mihályháza, Általános Iskola
  11.00 h           Mezőlak, Művelődési Ház
  13.00 h           Mezőlak, Művelődési Ház
március 14. 9.15 h           Jákfa, Óvoda
                         12.15 h           Vasvár, Béri Balogh Ádám Szakközépiskola
  17.00 h           Magyarnádalja, Művelődési Ház
március 23. 14.00 h           Körmend, Várkastély
március 26. 12.00 h           Nemesgörzsöny, Általános Iskola
  13.15 h           Nemesgörzsöny, Általános Iskola
  18.00 h           Pápa-Tapolcafő, Művelődési Ház
április 7. 8.00 h           Nemesszalók, Általános Iskola
  9.15 h           Nemesszalók, Általános Iskola
  12.00 h           Ugod, Általános Iskola
április 10. 17.30 h           Szombathely, Berzsenyi Dániel Könyvtár
április 11. 14.00 h           Körmend, Városi Könyvtár
április 12. 9.00 h           Vasvár, Kardos László Általános Iskola
  15.00 h           Nádasd, Művelődési Ház
április 14. 10.00 h           Nádasd, Művelődési Ház
április 17. 9.30 h           Győr, Bóbita Óvoda
április 26. 11.00 h           Táplánszentkereszt, Művelődési Ház
április 26. 14.00 h           Szombathely, Martineum Felnőttképző Akadémia
május 8. 19.30 h           Alsóőr, Alsóőri Öreg Iskola
május 10. 14.30 h           Pácsony, Óvoda
május 18. 11.00 h           Tatabánya, Megyei Könyvtár
május 23. 17.30 h           Csepreg, Malomkert
május 24. 15.00 h           Molnaszecsőd, Közösségi Tér
május 25. 11.30 h           Bük, Művelődési Ház
május 25. 15.40 h           Oszkó, Szőlőhegy - Hegyi Pásztorpincék
május 30. 10.00 h           Mihályháza, Általános Iskola
  13.30 h           Káld, Általános Iskola
  16.00 h           Hosszúpereszteg, Művelődési Ház
május 31. 15.00 h           Kemeneshőgyész, Óvoda
  17.00 h           Kemeneshőgyész, Óvoda
  19.00 h           Magyargencs, Művelődési Ház
június 1. 13.00 h           Gecse, Művelődési Ház
június 1. 17.00 h           Sitke, Művelődési Ház
június 7. 16.00 h           Gencsapáti, Pünkösdi Vigasságok
június 8. 16.00 h           Bögöte, Községi Kilátó
június 13. 15.15 h           Szombathely, Savaria tér
június 15. 15.00 h           Alsóőr, Községterem
június 21. 9.30 h           Nagygyimót, Művelődési Ház
június 28. 15.00 h           Bakonyság, Művelődési Ház
  17.00 h           Bakonyság, Művelődési Ház
  19.00 h           Vaszar, Művelődési Ház
július 3. 19.00 h           Nagymákfa, Turista Ház
július 5. 11.00 h           Pápa, Malom-tó
  14.00 h           Vinár, Művelődési Ház
  16.00 h           Csönge, Weöres Sándor Emlékház
  19.00 h           Farkasgyepű, Művelődési Ház
július 26. 17.30 h           Szombathely, Szimfónia Kávézó
augusztus 2. 14.30 h           Adásztevel, Sportpálya
  18.00 h           Marcaltő, Művelődési Ház
augusztus 16. 16.00 h           Felsőmarác, Művelődési Ház
augusztus 17. 15.30 h           Csepreg, Malomkert
augusztus 23. 18.00 h           Szombathely, Művészetek Utcája 
    (Savaria Történelmi Karnevál)
augusztus 29. 19.00 h           Szombathely, Főtér
augusztus 30. 15.00 h           Andrásfa, Játszótér Szabadtéri Színpad
augusztus 30. 18.00 h           Ivánc, Művelődési Ház
szeptember 6. 15.00 h           Pápa-Tapolcafő, Játszótér
  19.00 h           Ganna, Művelődési Ház
szeptember 12. 18.00 h           Chernelházadamonya, Faluház
szeptember 20. 15.00 h           Vashosszúfalu, Művelődési Ház
  19.00 h           Bakonykoppány, Faluház
szeptember 24. 10.30 h           Szombathely, Margaréta Óvoda
szeptember 27. 11.00 h           Szombathely, Herényiek Háza
  15.00 h           Pápa, Jókai Mór Városi Könyvtár
  18.00 h           Bakonyszücs, Művelődési Ház
  19.45 h           Kemeneshőgyész, Radó Kastély
szeptember 28. 18.00 h           Ölbő, Művelődési Ház
október 4. 11.30 h           Nagydém, Kultúrház
  14.30 h           Szombathely, BPW-RÁBA
  17.30 h           Sótony, Kultúrház
október 18. 14.00 h           Felsőszölnök, Művelődési Ház
október 19. 15.30 h           Sárvár, Nádasdy-vár Művelődési Központ
október 23. 14.00 h           Bejcgyertyános, Kultúrház          
november 7. 10.00 h           Répcelak, Művelődési Ház előtti tér
  12.15 h           Répcelak, Művelődési Ház
  15.00 h           Mersevát, Művelődési Ház
  18.00 h           Mesteri, Művelődési Ház
november 8. 15.00 h           Rábagyarmat, Művelődési Ház
november 15. 10.30 h           Sé, Faluház
  15.00 h           Csénye, Kultúrház
  18.00 h           Simaság, Művelődési Ház
november 18. 9.00 h           Rum, Széchenyi kastély
november 20. 16.30 h          Szentpéterfa, Kultúrház
november 22. 15.30 h           Nick, Művelődési Ház
november 28. 15.30 h           Vasvár, Dr. Bendefy László Városi Könyvtár 
                                                            Gyermekkönyvtára
december 4. 10.30 h           Szombathely, Savaria Mozi
december 4. 15.00 h           Gencsapáti, Művelődési Ház
december 4. 18.00 h           Rábapaty, Művelődési Ház
december 6. 10.00 h           Gasztony, Művelődési Ház
december 6. 14.30 h           Simaság, Művelődési Ház
december 6. 17.30 h           Répceszentgyörgy, Művelődési Ház
december 7. 15.15 h           Vaskeresztes, Alpesi Fogadó és Borház
december 9. 8.00 h           Sorkifalud, Óvoda
  10.00 h           Ják, Óvoda
  12.15 h           Balogunyom, Óvoda
  14.15 h           Sorokpolány, Óvoda
  16.30 h          Vassurány, Általános Iskola
december 12. 8.00 h           Acsád, Óvoda
  10.30 h           Söpte, Általános Iskola
  15.00 h           Sárvár, Nádasdy Könyvtár
december 13. 16.00 h           Solymár, Apáczai Csere János Művelődési Ház és 
december 14. 10.00 h           Szombathely, Weöres Sándor Színház
december 14. 14.00 h           Molnaszecsőd, 
december 14. 16.30 h          Vasvár, Főtér
december 17. 9.30 h           Nádasd
december 17. 17.00 h           Jákfa

 

 

 




Vissza az előző oldalra!
Tarisznyások Zenekar - Magyar